Vítejte na stránce věnované především páru HG/SS.
Krátka jednorázovka HG/SS

Dveře se rozlétly dokořán, a v nich se objevila Hermiona. Došla rychlým krokem k místu, kde seděl Severus. Severus Snape, seděl za psacím stolem a pokračoval ve své práci.

 „Severusi, musím s tebou naléhavě mluvit, už to dál nevydržím, potřebuji vědět…“ zaváhala, ale nakonec to dořekla, „co ke mně vlastně cítíš?“ dostala ze sebe. Severus neodpovídal, ale po chvíli zvedl svůj pohled směrem k ní.

 „Jak co k tobě cítím? Vždyť ti to snad dokazuji každý den, vždy když jsme spolu sami,“ sklopil pohled zase k pergamenu, do kterého před chvílí něco psal.

 „Ano, to máš pravdu, když jsme sami, ale já chci víc… já chci, abys mi řekl, že mě máš rád a abys pochopil, že činy nejsou vše… proč aspoň jednou v životě nezměníš svůj postoj? Možná ti připadám naivní, ale mě už se nebaví schovávat, nejraději bych to vykřičela do celého světa,“ posadila se naproti němu a chytila ho za ruku. Severu by moc rád řekl, že ji miluje víc než svůj život, ale nemohl. Nikdy nikomu neřekl, že ho má rád a nehodlal na tom nic měnit.

 „Hermiono, proč ti tohle nestačí? Nejsme snad šťastni i bez toho? Proč nechápeš to, že to jinak nejde?“ dořekl a vstal.

„Jde to jinak, ale to bys musel chtít, kdybys mě miloval… tak bys mi dokázal říct, že mě miluješ…“ s těmito slovy odešla z jeho kabinetu a nechala Severuse samotného v jeho myšlenkách.
05.05.2009 22:30:28
Mausss

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1177 | 35%)
Ne (1112 | 33%)

Máte zájem o další jednorázovky?

Ano určitě! (1065 | 25%)
Občas... (1022 | 24%)
Ne... (1043 | 25%)
Harry Potter: Severus SNape byl pravděpodobně ten nejstatečnější muž, jakého jsem kdy znal.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one