Vítejte na stránce věnované především páru HG/SS.
6 Díl


"Vždy je lepší vědět pravdu, ikdyž je bolestivá. Nic nám neublíží víc jako lež, ikdyž nás má jen chránit, před něčím, co by nám ublížilo. Proto, vyrůst jako osobnost není to stejné jako vyrůst do výšky. Musíme se naučit přijmout pravdu."


Mexiko city
Melanie si vychutnávala Rodrigovi polibky, ale hned jak si uvědomila co se děje, odtrhla se od něj. „To přece nejde! Ja nejsem Paloma, Rodrigo!" a urychleně vstala. „Promin, já už doufal, že to byl všechno jen zlý sen. Pořád tomu ještě nemůžu uvěřit," řekl smutně. „Mel, můžu tě o něco požádat?" zeptal se Rodrigo. „No jasně o cokoliv," usmála se Mel. „Můžeš mě tu nechat samotného? Slibuju, že si nic neudělám, jen potřebuji být chvilku sám a srovnat se s tím," odmlčel se Rodrigo. „No, nevím, ale když mi každou hodinu dáš vědět, že si v pořádku, tak teď odejdu, ale večer zas přijdu," dořekla Mel a zvedla se. „Dobře, děkuju, Mel."

Jeremy stále vlekl Natashu za ruku a jeho dcera utíkala za nimi. Jeremy nedal Natashe prostor, aby se mohla jakkoliv bránit natož, aby něco řekla. Sara, která zrovna utíkala za nimi si pomyslela, jaký by z nich byl hezký pár. Po delší době Jeremy zastavil u zmrzlinového stánku a objednal další tři zmrzliny. Jednu dal své dceři, jednu si nechal a jednu podal Natashe. „Vy si jako myslíte, že té zmrzliny už na sobě nemám dost?" osočila ho. „Ale no tak, je krásný den a nebudeme si ho přece kazit." usmál se Jeremy. Natasha na něj nevěřícně koukala, jakoby se zbláznil. „No tak, děkuju za zmrzlinu, ale už půjdu," dořekla a vydala se směrem pryč. Než stihla udělat, krok Jeremy ji zadržel. „Ta zmrzlina je od toho, aby jste ji tu s námi snědla a né s ní odešla," usmál se znovu. „To by jste možná měl vysvětlit vaši dcerce," ušklíbla se. „Já vím, ale vedl jsem ji zrovna do školy a měla chuť na zmrzku," pokrčil rameny. Natasha na to už nic neřekla a začala lízat zmrzlinu, aby se tohohle otravného člověka už konečně zbavila. 

Miami, Florida
Daniel už musel do práce a tak šla Catalina s ním a po celou dobu seděla s ním u baru a přemýšlela. To přece nejde! Uvědomila si, že miluje Daniela celým srdcem, ale on žije tu a ona v Mexiku. A na tom se bohužel nic změnit nedá. Daniel ani neví, že je zpěvačka. A navíc je tu Lucas. Catalina věděla, že ho nemiluje. Teď už si tím byla jistá. Bohužel, si ho ale bude muset vzít. Nemůže se jen tak vzdát všeho co vybudovala. Její kariéry, rodiny a všech lidí co má ráda, ale Daniel... BUde to těžké, ale dnešní večer si s ním užije ten nejkrásnější večer a zítra už bude na cestě zpět domů....

Mexiko city
Melisa se toulala po okolí a zrovna dostala hrozný hlad. Nevěděla, kde se dá hledat jídlo a když uviděla stánek s ovocem, nenapadlo ji nic lepšího než si jedno jablíčko nenápadně schovat pod bundu. Naštěstí se ji to povedlo a nenápadně se vytratila. 

Lucasovi právě zazvonil telefon. „Ano, Carlo?" řekl Lucas do telefonu. „Právě mi psala Catalina, že zítra v deset hodin přiletí." řekl s usměvavým tónem. „Vážně? Tak brzo jsem ani nedoufal! Udělal si mi radost, Carlo. Jestli by si proti tomu nic neměl, zajel bych pro ni na letiště," řekl Lucas odhodlaně. „Jen si pro ni zajeď, potřebujeme, aby ta vsše svatba, byla co nejdříve."

Natasha už dolízala zmrzlinu. „Tak, děkuju moc, ale už vážně musím jít," trochu se usmála, ale vypadalo to spíš jako falešný úsměv. „Počkejte, ještě, dejte mi na váš telefon, pokud najdu způsob, jak Vám tu sukni můžu nahradit, ozvu se," usmál se. „To nebude nutné, vážně, ale pokud by jste měl zájem, tady je má vizitka," usmála se a poddala mu ji. Pak se sebrala a odešla. Cestou ji ještě napadlo, jak mohla dát čislo, takovému ubožákovi.

Miami, Florida
Daniel už zavřel bar a vzal Catalinu za ruku. Vedl ji za ruku a před pláží ji zavázal oči. Vedl ji na pláž, a když byli na místě rozvázal ji oči. Všude byly lístečky růží a zapálené svíčky. „Panebože, to je nádhera!" usmála se Catalina. „Že jo, majitel pláže mi tuhle část na dnešní večer půjčil. Takže tu máme naprosté soukromí," usměje se a začne Catalinu líbat. Catalina podlehne své vášni. Oba se začnou milovat a moc si to užívají. Když hvězdy krásně září na obloze, oba nakonec usnou. 

Ráno, když jde Daniel celý šťastný do práce s hlavou v oblacích, mu jeho společník, co s ním občas pracuje předá dopis. Neřekl mu od koho, jen že mu ho tu někdo nechal. Daniel ho otevřel a začal číst:

Milý Danieli,

včerejší noc byla nádherná, nikdy v životě na ni nezapomenu, tak jako na tebe. Bohužel, každý žijeme jiný život a ten můj život mě právě teď volá. 

S láskou 

Catalina
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1177 | 35%)
Ne (1112 | 33%)

Máte zájem o další jednorázovky?

Ano určitě! (1065 | 25%)
Občas... (1022 | 24%)
Ne... (1043 | 25%)
Harry Potter: Severus SNape byl pravděpodobně ten nejstatečnější muž, jakého jsem kdy znal.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one