Vítejte na stránce věnované především páru HG/SS.
7 Díl

Když jsme daleko od milované osoby, tak se nám hodina zdá jako měsíc, ne-li rok. A i krátké odloučení se zdá být jako věčností.


Mexiko city
Lucas čekal na letišti s kyticí růži a usmíval se. Nemohl se dočkat, až uvidí Catalinu. Chtěl ji obejmout a už nikdy nepustit, tak moc mu chyběla. Když v tu chvíli ji uviděl. Její krásné dlouhé vlasy a ta postava. Rozběhl se k ní a než stihla Catalina zareagovat, políbil ji. Dal ji do ruky puget růží a usmál se.
„Děkuju, Lucasi," poděkuje mu a pokusí se o úsměv. „Tak moc si mi chyběla, ja už ani nedoufal, že se mi vrátíš," usmál se. „To jsem ráda,že se ti ulevilo. Odvezeš mě prosím domů? jsem hrozně utahaná a jediné co ted chci je sprcha a jít si lehnout." 
„No jasně, že tě odvezu," usmál se Lucas a vzal do jedné ruky její kufr a do druhé vzal její ruku.

Miami, Florida
Daniel stál sklíčeně u baru a bylo vidět, že ho práce nebaví. Po chvíli za ním přišel Franco.
„Ahoj, Danieli, tak co, jak jde život?" usměje se a posadí se na bar. „Ani mi nemluv, je to čím dál horší, Catalina odjela a už se nevrátí,"povzdechl si Daniel.
„Cože? Odjela? Jen tak bez rozloučení? A já vám dával takovou šanci... Konečně to vypadalo, že nebudeš pořád stát jen za barem, ale ted..." 
„Víš co je nejhorší? Vím jen její jméno a ani nevím, kde bydlí, telefon nic... Ja ji tak miluji, že kdybych věděl, kde ji najdu hned jedu za ní.Vím, že má svůj život, ale kdybych se vzdal svého života a byl s ní.."povzdechl si.
„A jsi si jistý, že to samé chce i ona? Kdyby tě měla tak ráda, nechá ti tu alespoň telefon. A určitě by neodjela jen tak. Víš co si dokonce myslím? Že to pro ní bylo něco, jako letní románek."
„Takhle o ní nemluv! Ona taková není..." povzdechne si. Ale teď už si nebyl jistý vůbec ničím.

Meciko city
Catalina vstoupila do domu, po boku Lucase. Hned jak vešli dovnitř se přiřítila její matka.
„Jak si vůbec můžeš něco takového dovolit? Jen tak si odjet a nikomu nic neříct!" Křičela na ni.
„Taky tě ráda vidím, mami. A jestli dovolíš jdu se osprchovat a lehnout si. Promluvit si můžeme potom," s těmito slovy se vydala po schodech na horu.

Melanie přišla domů a potkala svoji matku. „Cat je už doma?" zeptala se zvědavě. „Ano je, šla si lehnout, prý byla moc unavená a ani neměla tolik slušnosti, aby nám řekla, jak se měla," řekla matka rozčíleně. „Ale no tak, mami. Cat je určitě vyřízená až se vzbudí, tak nám to všechno poví, neboj se," usměje se Mel.

Jeremy šel vyzvednout Sáru ze školy a šli spolu na hřiště, kde si Sára hrála. Přemýšlel a nemohl tomu uvěřit, ale nemohl přestat myslet na Natashu. Věděl, že ona ho považuje jen za takového chudáčka, ale rozhodl se, že ji dokáže, že takový chudáček není a pak se uvidí co bude...¨

Damianovi zazvoní telefon, když ho zvedne ozve se Victoria. „Právě jsem se dozvěděla, že je Catalina zpátky v Mexiku," řekla veselým hlasem. „No výborně, konečně můžeme rozjet náš plán. Víš co máš dělat."

Natasha celý den lítala po nákupech a přemýšlela co bude všechno ještě dneska dělat. Má konečně jeden den volno a hodlala toho pořádně využít. Už tak přišla o svoji milovanou sukni. Chtělo by to si večer s někým vyrazit, ale s kým? V poslední době se nestýkala vůbec s žádnými muži a není zrovna taková, že si zavolá prvního chlapa co potká. Rozhodla se, že to nebude řešit a nechá vše náhodě.

Melisa zrovna spala v parku na jedné lavičce, když ji jemně probudila jakási žena. Melisa se na ní podívala a polekala se, ale dívka ji hned vysvětlila, že ji nechce ublížit.
„Ahoj, jsem Cristina a šla jsem zrovna kolem. Co tu proboha děláš tak sama? Kde máš rodiče?" vyptávala se zvědavě, ale než stihla cokoliv jiného říct Melisa se vydala na útěk a zmizela.

Catalina zrovna sešla dolů po schodech a Melanie ji okamžitě skočila kolem krku. „Tak moc si mi chyběla, Cath!" Usměje se. „To ty mě taky, Mel," usmála se Cath a znovu ji objala. „Tak co, jaké to bylo? Měla si se dobře?" vyptává se zvědavě Mel. „Měla jsem se úžasně a krásně jsem si odpočinula a trochu si vše urovnala v hlavě," pokrčila Cat rukama. „Tady se dělo věcí, to budeš koukat! Ale je dobře, že si zpátky, musíme toho tolik probrat," usmála se a popadla Cat. V tu chvíli někdo zazvonil. Služebná šla otevřít a ve dveřích stála Victoria Rivas.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1177 | 35%)
Ne (1112 | 33%)

Máte zájem o další jednorázovky?

Ano určitě! (1065 | 25%)
Občas... (1022 | 24%)
Ne... (1043 | 25%)
Harry Potter: Severus SNape byl pravděpodobně ten nejstatečnější muž, jakého jsem kdy znal.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one