Vítejte na stránce věnované především páru HG/SS.

Za všechno může deník!

Povídka na pár HG/SS. Vše se odehrává v Bradavicích. Hermiona se vrací do Bradavic, ale už né jako studentka, ale jako profesorka. Jak bude profesor Snape snášet její přítomnost?

Jen pro upřesnění:

Povídka je na pár HG/SS. Je právě rok 2000, to jsou přesně dva roky, po Voldemortově pádě, ale dosud není jisté, jestli je doopravdy mrtev. k tomu zmizel Harry a nikdo o něm nic neví. Snape se stal ředitelem Bradavic. Hermiona se vrací do Bradavic, ale co tam? Vzala si sebou i svůj deník, který si píše od 1 ročníku. A co se stalo s Ronem? Bohužel zemřel...
A je na světě další kapča Snažila sem se ji trochu protáhnout, ale moc se to nepovedlo no:)
Tato kapitola ještě nebyla opravena Beta-readerem:) Proto tam budou zajisté chyby, které budou brzy opraveny a už předem moc děkuji Giornale za jejich opravu. Kapitoly budou vždy přidávány až po opravě, tohle je vyjímka, jelikož sem dlouho nic nepřidala:)
Druhá kapitola moc děkuji znovu své betě giornale, která je můj zachránce:) Tato kapča je taková kratší, omlouvám se, já neumím psát dlouhé kapitoly...
První kapitola této povídky:) Musím hrozně moc poděkovat svoji betě Giornalle za opravu všech chyb!! a lady.cats za pár užitečných rad Proto jim věnuji tuhle kapitolu jako díky za všechno:) Plus ještě wixie a nadin za jejich úžasné komentáře  :))

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1177 | 35%)
Ne (1112 | 33%)

Máte zájem o další jednorázovky?

Ano určitě! (1065 | 25%)
Občas... (1022 | 24%)
Ne... (1043 | 25%)
Harry Potter: Severus SNape byl pravděpodobně ten nejstatečnější muž, jakého jsem kdy znal.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one