Vítejte na stránce věnované především páru HG/SS.
Marco zrovna seděl ve své kanceláři, když vešla dovnitř sekretářka. „Pane Aldano, přišel za vámi, pan Damian Ortiz," řekla s vlídným hlasem. 
„Dobře, čekám na něj zrovna," kývnul hlavou na znamení, že ho může pustit dál.
„Dobrý den, Marco," pozdravil ho Damian a nemile se u toho usmál.
„Dobrý den, Damiane, tak co pro vás můžu udělat?" Zeptal se ho Marco zvědavě.
„Jak jistě víte, jste momentálně v krizi a já jsem ochoten Vám pomoci. Vám i vaši rodině. Vím, že jste velice bohatý člověk, ale pokud přijdete o půlku firmy, tak jste vy i vaše rodina v ohrožení a moc dobře to víte. Já jsem o tom přemýšlel a mám pro vás úžasný návrh, který by vám pomohl, co vy na to?" zeptal se Damian s tázavým pohledem.
„No zní to zajímavě, ale nejdřív chci vědět o co jde," řekl s nedůvěrou v hlase.
„Jde o to, že bych vám nabídl podíl v mé firmy a vy zase podíl tady. Pokud by se nám to povedlo, už by nic nestálo v cestě, aby vám druhá půlka podniku zůstala. Jsem ochoten se za vás zaručit a vytáhnout vás z tohohle problému. Podle mého názoru nemáte zrovna moc na výběr," odmlčí se.
„Neříkám to rád, ale nelíbí se mi, že bych měl dát podíl úplně cizímu člověku, ale slyšel jsem o vás, že jste velice dobrý podnikatel kdyby se naše firmy jak to tak říct, sloučily, mělo by to prospěch spíš pro mě než pro vás," odpověděl.
„To jste na omylu, já neřekl, že to co vám tady nabízím, je zadarmo. Budu za to něco chtít. A tím budeme spokojeni oba," usmál se.
„A můžu se zeptat co za to budete chtít?" zeptal se zmateně Marco.
„No jistě víte, že jsem svobodný muž a taky velmi bohatý, A Pokud by se naše rodiny sloučily byly by jsme nejmocnější rodina v této zemi." ušklíbl se.
„To máte sice pravdu, ale jak to chcete udělat?" zeptal se čím dál nechápavě.
„Pokud vím, máte dceru Elenu. Je moc pěkná a pokud vím, tak je svobodná. Dejte mi ji za ženu a vše bude vyřízené."
„To si jako myslíte, že dokážu svoji dceru donutit k něčemu takovému?" zeptal se udiveně.
„Ano, protože vaše dcera Vás má ráda a pokud ji to přikážete nebude mít na výběr. Mějte na paměti pověst vaši rodiny, vždyť můžete skončit i na ulici! Tohle je způsob jak vše zachráníme, spolu!"
„Kdybych měl na výběr, tak vám řeknu že ne, ale bohužel rodina je pro mě na prvním místě a věřím tomu, že se do vás časem Elena zamiluje."
„Dobře, během týdne zařídíme vše potřebné, smlouvy a tak. Svatba bude přesně za týden v jedenáct hodin, tak ať vaše dcera dorazí včas. Pak bych s ní chtěl jet na týden na líbanky, ještě nevím kam," usmál se a s těmito slovy odešel. Marco svěsil hlavu, ale pak se usmál.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1177 | 35%)
Ne (1112 | 33%)

Máte zájem o další jednorázovky?

Ano určitě! (1065 | 25%)
Občas... (1022 | 24%)
Ne... (1043 | 25%)
Harry Potter: Severus SNape byl pravděpodobně ten nejstatečnější muž, jakého jsem kdy znal.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one